Україна, м. Коростень, вул Сосновського, 65В
Розклад: Неділя о 11:00

Цитата для тебе: «Туга на серці людини чавить її, добре ж слово її веселить». (Притчі 12:25)ПРО НАСЦерква – це щось більше, ніж приміщення та будівлі. Церква – це люди, об’єднані любов’ю Ісуса Христа. Слово «церква» походить від грецького слова «еклезія» і використовується в Новому Заповіті, коли йдеться про людей та ніколи не використовується щодо приміщень, будівель та організацій.

Наша місія: Проголошувати про Істину, демонструвати любов Христа та поклонятися Богові.

Проголошувати про Істину

Ісус Христос говорить про Свою церкву як про фундамент Істини. Тобто, церква поставлена у цьому світі, щоб говорити та являти Істину, яка полягає в тому, що Ісус Христос, Син Божий, прийшов у цей світ задля смерті на хресті та воскресіння з мертвих, щоб кожен, хто вірить в Нього, не загинув, але мав вічне життя з Богом (Євангеліє від Івана 3:16). Ісус Христос є єдиним шляхом для спасіння людини від вічної загибелі. Церква «Віри Надії Любові» декларує цю Істину через служіння.

На базі приміщення церкви та за її межами проводяться зустрічі, гуртки, євангелізаційні проєкти для дітей, молоді та дорослих, де проголошується шлях спасіння для кожної людини. Більше можна дізнатися у розділі «Служіння» та «Новини».

Являти любов Христа

Ісус Христос говорить про Свою церкву як про втілення Своєї турботи та праці на землі. Церква – це є Його руки, які допомагають цьому світові. Це означає, що справи милосердя та соціальної роботи є дуже важливими для того, щоб являти Божу любов людям. Церква «Віри Надії  Любові» займається справами милосердя та допомоги ще з часу свого заснування.

Поклонятися Богові

Ісус Христос говорить про Свою церкву як про велику сім’ю з одним серцем, яка поклоняється Йому. Ми збираємось разом під час зібрань та домашніх груп, де вивчаємо Слово Боже (Біблію), дякуємо Богові, поклоняємося Йому з вдячними серцями та вчимося любити один одного, як Він любить кожну людину. Про наші зібрання можна дізнатися нижче в цьому ж розділі, а також в розділі «Домашні групи».

Наші контакти:
Адреса: м. Коростень, вул. В. Сосновського, 65В.
Будемо раді Вас бачити!

Наші зібрання: 
Пт. 18:00 – 29:00 — Молитовне зібрання
Сб. 18:00 – 21:00 — Молодіжне зібрання
Нд. 11:00 – 12:40 — Центральне богослужіння

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС В СОЦМЕРЕЖАХ:

© 2019 - 2023 церква «ВІРИ НАДІЇ ЛЮБОВІ»